GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00PodgoricëStacioni Podgoricë

19:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
25€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

19:45TiranëStacioni Tiranë

20:23DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 23 minuta
Çmimi total: 25
1

16:00PodgoricëStacioni Podgoricë

19:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
25€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

20:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.