GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00PodgoricëStacioni Podgoricë

13:30TiranëStacioni Tiranë

Old Town Travel
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 30 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 4
1

16:00PodgoricëStacioni Podgoricë

19:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
25€
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 30 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

20:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 29

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.