GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TetovëStacioni Tetovë

15:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 1 orë, 4 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 34 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 1 orë
3

04:00TiranëStacioni Tiranë

04:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 35 minuta
Çmimi total: 19

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.