GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:02GjakovëStacioni Gjakovë

14:52PrizrenStacioni Prizren

Xeni Tours
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 38 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

14:10GjakovëStacioni Gjakovë

15:04PrizrenStacioni Prizren

Ylli
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 26 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

18:02GjakovëStacioni Gjakovë

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 38 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta
Çmimi total: 15
1

18:20GjakovëStacioni Gjakovë

19:14PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 16 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.