GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 1 orë, 4 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 40 minuta
Çmimi total: 23
1

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 30 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 24
1

16:30ShkupStacioni Shkup

18:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 35 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 23.5
1

19:10ShkupStacioni Shkup

21:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Motoja
8.5€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 55 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

02:30TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 20 minuta
Çmimi total: 23.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.