GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Dibër, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:50ShkupStacioni Shkup

14:05DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
250den

13:55ShkupStacioni Shkup

16:10DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
250den

17:05ShkupStacioni Shkup

19:20DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
250den

19:00ShkupStacioni Shkup

21:15DibërStacioni Dibër

Radika
250den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:50ShkupStacioni Shkup

12:31TetovëStacioni Tetovë

Gazmend Turist
?den
2
Ndërrim në: Hisari GazmendPritja: 29 minuta
3

13:00TetovëStacioni Tetovë

14:34DibërStacioni Dibër

Hisari Gazmend
90den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
Çmimi total: 90 den
1

12:00ShkupStacioni Shkup

12:41TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Hisari GazmendPritja: 19 minuta
3

13:00TetovëStacioni Tetovë

14:34DibërStacioni Dibër

Hisari Gazmend
90den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta
Çmimi total: 90 den
1

12:00ShkupStacioni Shkup

12:41TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Hisari GazmendPritja: 19 minuta
3

13:00TetovëStacioni Tetovë

14:34DibërStacioni Dibër

Hisari Gazmend
90den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta
Çmimi total: 90 den
1

12:00ShkupStacioni Shkup

12:41TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: Hisari GazmendPritja: 19 minuta
3

13:00TetovëStacioni Tetovë

14:34DibërStacioni Dibër

Hisari Gazmend
90den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta
Çmimi total: 90 den
1

12:00ShkupStacioni Shkup

12:41TetovëStacioni Tetovë

Seagull Ohrid-Ml
?den
2
Ndërrim në: Hisari GazmendPritja: 19 minuta
3

13:00TetovëStacioni Tetovë

14:34DibërStacioni Dibër

Hisari Gazmend
90den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta
Çmimi total: 90 den
1

13:30ShkupStacioni Shkup

14:11TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 25 minuta
3

14:36TetovëStacioni Tetovë

16:10DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

13:30ShkupStacioni Shkup

14:11TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 25 minuta
3

14:36TetovëStacioni Tetovë

16:10DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

13:32ShkupStacioni Shkup

14:13TetovëStacioni Tetovë

Globus Turist
?den
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 23 minuta
3

14:36TetovëStacioni Tetovë

16:10DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

13:50ShkupStacioni Shkup

14:31TetovëStacioni Tetovë

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Hisari GazmendPritja: 29 minuta
3

15:00TetovëStacioni Tetovë

16:34DibërStacioni Dibër

Hisari Gazmend
90den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
Çmimi total: 90 den
1

13:55ShkupStacioni Shkup

14:36TetovëStacioni Tetovë

Gazmend Turist
?den
2
Ndërrim në: Hisari GazmendPritja: 24 minuta
3

15:00TetovëStacioni Tetovë

16:34DibërStacioni Dibër

Hisari Gazmend
90den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
Çmimi total: 90 den

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.