GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Ohër, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:00ShkupStacioni Shkup

18:54OhërStacioni Ohër

Delfina Tours
250den

16:30ShkupStacioni Shkup

19:24OhërStacioni Ohër

Galeb
250den

18:30ShkupStacioni Shkup

21:24OhërStacioni Ohër

Galeb
250den

19:30ShkupStacioni Shkup

22:24OhërStacioni Ohër

Klasik Kompani
250den

20:00ShkupStacioni Shkup

22:54OhërStacioni Ohër

Klasik Kompani
250den

20:00Kumanovë

20:32ShkupStacioni Shkup

23:26OhërStacioni Ohër

Galeb
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00ShkupStacioni Shkup

16:41TetovëStacioni Tetovë

Delfina Tours
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 30 minuta
3

17:11TetovëStacioni Tetovë

19:24OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

16:00ShkupStacioni Shkup

16:41TetovëStacioni Tetovë

Delfina Tours
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 30 minuta
3

17:11TetovëStacioni Tetovë

19:24OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

16:00ShkupStacioni Shkup

16:41TetovëStacioni Tetovë

Delfina Tours
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 30 minuta
3

17:11TetovëStacioni Tetovë

19:24OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

16:02ShkupStacioni Shkup

16:43TetovëStacioni Tetovë

Globus Turist
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

17:11TetovëStacioni Tetovë

19:24OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
1

18:00ShkupStacioni Shkup

18:41TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 30 minuta
3

19:11TetovëStacioni Tetovë

21:24OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

18:00ShkupStacioni Shkup

18:41TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 30 minuta
3

19:11TetovëStacioni Tetovë

21:24OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

19:00ShkupStacioni Shkup

19:41TetovëStacioni Tetovë

Delfina Tours
?den
2
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 30 minuta
3

20:11TetovëStacioni Tetovë

22:24OhërStacioni Ohër

Klasik Kompani
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

19:00ShkupStacioni Shkup

19:41TetovëStacioni Tetovë

Radika
?den
2
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 30 minuta
3

20:11TetovëStacioni Tetovë

22:24OhërStacioni Ohër

Klasik Kompani
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

19:00ShkupStacioni Shkup

19:41TetovëStacioni Tetovë

Martinoski Struga
?den
2
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 30 minuta
3

20:11TetovëStacioni Tetovë

22:24OhërStacioni Ohër

Klasik Kompani
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

19:30ShkupStacioni Shkup

20:11TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 30 minuta
3

20:41TetovëStacioni Tetovë

22:54OhërStacioni Ohër

Klasik Kompani
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.