GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30ShkupStacioni Shkup

14:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: TosaPritja: 20 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20PrizrenStacioni Prizren

Tosa
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 8.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.