GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:10FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 20 minuta
3

10:30FerizajStacioni Ferizaj

12:30ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.