GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30PrizrenStacioni Prizren

21:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€

18:30PrizrenStacioni Prizren

22:30DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30PrizrenStacioni Prizren

16:10TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 20 minuta
3

16:30TiranëStacioni Tiranë

17:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
1

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 30 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:38DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 8 minuta
Çmimi total: 15
1

16:35PrizrenStacioni Prizren

18:40TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 20 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:38DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta
Çmimi total: 15
1

17:30PrizrenStacioni Prizren

20:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

21:08DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.