GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Durrës, Shqipëri Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00DurrësRrota e Kuqe

10:00PrizrenStacioni Prizren

Auloni Tours
15€

08:30DurrësStacioni Durrës

13:00PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
15€

12:00DurrësStacioni Durrës

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€

15:30DurrësAdriatik Hotel

19:30PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
15€

16:00DurrësStacioni Durrës

19:30PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
10€

16:00DurrësRrota e Kuqe

19:00PrizrenStacioni Prizren

Auloni Tours
15€

17:00DurrësStacioni Plepat Durrës

21:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

18:00DurrësStacioni Durrës

22:00PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
15€

19:00DurrësHotel Canal Grande

22:30PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

07:44DurrësStacioni Durrës

08:19TiranëTerminali Lindor

Alfa Day
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 41 minuta

09:00TiranëTerminali Lindor

12:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta

08:03DurrësStacioni Durrës

08:38TiranëTerminali Lindor

Koha Ekspres
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 22 minuta

09:00TiranëTerminali Lindor

12:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta

11:40DurrësStacioni Durrës

12:18TiranëTerminali Lindor

Riki Trans
50Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 42 minuta

13:00TiranëTerminali Lindor

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta

11:46DurrësStacioni Durrës

12:42TiranëTerminali Lindor

Baturba Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 18 minuta

13:00TiranëTerminali Lindor

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 59 minuta

12:00DurrësStacioni Durrës

12:38TiranëTerminali Lindor

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 22 minuta

13:00TiranëTerminali Lindor

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta

12:04DurrësStacioni Durrës

12:39TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 21 minuta

13:00TiranëTerminali Lindor

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta

12:16DurrësStacioni Durrës

12:45TiranëTerminali Lindor

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 15 minuta

13:00TiranëTerminali Lindor

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta

12:45DurrësStacioni Durrës

13:20TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 40 minuta

14:00TiranëTerminali Lindor

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

12:54DurrësStacioni Durrës

13:29TiranëTerminali Lindor

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 31 minuta

14:00TiranëTerminali Lindor

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta

13:00DurrësStacioni Durrës

13:38TiranëTerminali Lindor

Riki Trans
50Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 22 minuta

14:00TiranëTerminali Lindor

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.