GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Ferizaj, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00FerizajStacioni Ferizaj

Cufa-Reisen
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:30DurrësStacioni Durrës

06:05TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 55 minuta
3

07:00TiranëStacioni Tiranë

11:10FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.