GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Durrës, Shqipëri Suharekë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30DurrësStacioni Durrës

20:30SuharekëStacioni Suharekë

Memi Reisen
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:20DurrësStacioni Durrës

14:58TiranëStacioni Tiranë

Riki Trans
50Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 32 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

14:23DurrësStacioni Durrës

14:58TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 32 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
1

14:36DurrësStacioni Durrës

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 19 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

14:46DurrësStacioni Durrës

15:15TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 15 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30DurrësStacioni Durrës

19:30PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 15 minuta
3

19:45PrizrenStacioni Prizren

20:30SuharekëStacioni Suharekë

Atmaxha
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.