GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00PodgoricëStacioni Podgoricë

15:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00PodgoricëStacioni Podgoricë

13:30TiranëStacioni Tiranë

Old Town Travel
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 30 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 15
1

16:00PodgoricëStacioni Podgoricë

19:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
25€
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 30 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

23:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 40
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.