GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:10PrizrenStacioni Prizren

19:20Lipjan

Memi Reisen
?€

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
15€

16:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€

17:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

20:00TiranëStacioni Tiranë

23:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30TiranëStacioni Tiranë

15:59DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 31 minuta
3

16:30DurrësStacioni Durrës

20:30PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
1

16:00TiranëStacioni Tiranë

16:29DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 31 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

21:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
1

17:30TiranëStacioni Tiranë

17:59DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 31 minuta
3

18:30DurrësStacioni Durrës

22:30PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.