GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

14:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€

15:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€

15:30TiranëStacioni Tiranë

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€

16:00TiranëStacioni Tiranë

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

17:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€

19:00TiranëStacioni Tiranë

00:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vellezrit Thaqi
15€

20:00TiranëStacioni Tiranë

01:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 30 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Nt Dardani
5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 20
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 20
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 30 minuta
3

17:10PrizrenStacioni Prizren

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Nt Dardani
5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 5
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 5
1

14:30TiranëStacioni Tiranë

17:30PrizrenStacioni Prizren

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: DardiPritja: 30 minuta
3

18:00PrizrenStacioni Prizren

19:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Dardi
5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta
Çmimi total: 20
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

18:30GjakovëStacioni Gjakovë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 30 minuta
3

19:00GjakovëStacioni Gjakovë

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 52 minuta
3

16:30DurrësStacioni Durrës

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:35DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 55 minuta
3

16:30DurrësStacioni Durrës

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:35DurrësStacioni Durrës

Refati-08
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 55 minuta
3

16:30DurrësStacioni Durrës

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:38DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 52 minuta
3

16:30DurrësStacioni Durrës

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.