GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

14:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€

15:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€

15:30TiranëStacioni Tiranë

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€

16:00TiranëStacioni Tiranë

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

17:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.