GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Budva, Mali i Zi Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00BudvaStacioni Budva

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
20€

15:50BudvaStacioni Budva

23:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
20€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00BudvaStacioni Budva

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
20€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 35 minuta
3

14:50PrizrenStacioni Prizren

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Erlines
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 47 minuta
Çmimi total: 20
1

08:00BudvaStacioni Budva

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
20€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 55 minuta
3

15:10PrizrenStacioni Prizren

17:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Reisen
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 7 minuta
Çmimi total: 20
1

08:00BudvaStacioni Budva

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
20€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 1 orë, 20 minuta
3

15:35PrizrenStacioni Prizren

17:32PrishtinëStacioni Prishtinë

Jeta
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 32 minuta
Çmimi total: 20
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.