GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00PrizrenStacioni Prizren

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Atmaxha
5€

12:30PrizrenStacioni Prizren

14:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
5€

12:30PrizrenStacioni Prizren

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
5€

13:25PrizrenStacioni Prizren

15:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Mir Tours
5€

13:45PrizrenStacioni Prizren

15:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
5€

14:05PrizrenStacioni Prizren

16:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharri
5€

14:50PrizrenStacioni Prizren

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Erlines
5€

15:10PrizrenStacioni Prizren

17:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Reisen
5€

15:35PrizrenStacioni Prizren

17:32PrishtinëStacioni Prishtinë

Jeta
5€

16:00PrizrenStacioni Prizren

17:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.