GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Ulqin, Mali i Zi Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:45UlqinStacioni Ulqin

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€

16:00UlqinStacioni Ulqin

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Atmaxha
15€

18:00UlqinStacioni Ulqin

00:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00UlqinStacioni Ulqin

08:35TivarStacioni Tivar

Zejdin Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 40 minuta
3

09:15TivarStacioni Tivar

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

09:45UlqinStacioni Ulqin

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 35 minuta
3

14:50PrizrenStacioni Prizren

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Erlines
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

16:25UlqinStacioni Ulqin

17:00TivarStacioni Tivar

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 15 minuta
3

17:15TivarStacioni Tivar

23:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.