GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Prishtinë në Ulqin me autobus - Rezervoni biletë online nga Prishtinë, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30UlqinStacioni Ulqin

Kujtimi Bus
15€

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

04:30UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€

Informata

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€

22:30PrishtinëStacioni Prishtinë

05:00UlqinStacioni Ulqin

Shpejtimi
15€

23:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:00UlqinStacioni Ulqin

Sharr Travel
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

16:10PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
5€
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 25 minuta

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 50 minuta

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

21:45PrizrenStacioni Prizren

Dardani SH.P.K
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: BarilevaPritja: 25 minuta

22:10PrizrenStacioni Prizren

02:40UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 55 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.