GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Beograd, Serbi Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë, 20 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 20 minuta
Çmimi total: 30
1

10:40BeogradStacioni Beograd

17:40PrizrenStacioni Prizren

Erhan Trans
20€
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 50 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 20 minuta
Çmimi total: 35

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.