GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Beograd, Serbi Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:30BeogradStacioni Beograd

03:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 30 minuta
3

04:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:30DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~12 orë
Çmimi total: 15
1

21:30BeogradStacioni Beograd

03:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 1 orë, 30 minuta
3

05:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~13 orë
Çmimi total: 30
1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 1 orë
3

06:30PrizrenStacioni Prizren

10:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~13 orë
Çmimi total: 35
1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 2 orë, 15 minuta
3

07:45PrizrenStacioni Prizren

11:45DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 15 minuta
Çmimi total: 35

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.