GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Beograd, Serbi Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:30BeogradStacioni Beograd

03:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 30 minuta
3

04:00PrishtinëStacioni Prishtinë

07:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 50 minuta
Çmimi total: 30
1

21:30BeogradStacioni Beograd

03:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 1 orë, 30 minuta
3

05:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~11 orë, 50 minuta
Çmimi total: 30
1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 2 orë
3

07:30PrizrenStacioni Prizren

09:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 10 minuta
Çmimi total: 35

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.