GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 41 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:38DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 38 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.