GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Pejë, Kosovë Frankfurt, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:00PejëStacioni Pejë

04:59FrankfurtStacioni Frankfurt

Barileva
90€

05:00PejëStacioni Pejë

04:59FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
80€

07:00PejëStacioni Pejë

06:59FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
80€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:20PejëStacioni Pejë

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 20 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 39 minuta
Çmimi total: 80
1

06:40PejëStacioni Pejë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 19 minuta
Çmimi total: 80
1

07:00PejëStacioni Pejë

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 40 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 59 minuta
Çmimi total: 85
1

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 3 orë, 41 minuta
3

22:00TiranëStacioni Tiranë

21:59FrankfurtStacioni Frankfurt

AMR Travel
110€
Kohëzgjatja totale:~31 orë, 59 minuta
Çmimi total: 125
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.