GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00HimarëStacioni Himarë

14:36DurrësStacioni Durrës

15:11Tiranë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:10HimarëStacioni Himarë

11:55VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 18 minuta
3

12:13VlorëStacioni Vlorë

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
1

10:10HimarëStacioni Himarë

11:55VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 35 minuta
3

12:30VlorëStacioni Vlorë

14:53DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

14:46DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

14:53DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 53 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

13:54LushnjeStacioni Lushnje

14:57DurrësStacioni Durrës

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 23 minuta
3

13:56LushnjeStacioni Lushnje

14:59DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 59 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 27 minuta
3

14:00LushnjeStacioni Lushnje

14:59DurrësStacioni Durrës

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 59 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 33 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

15:09DurrësStacioni Durrës

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Shehi TransPritja: 35 minuta
3

14:08LushnjeStacioni Lushnje

15:11DurrësStacioni Durrës

Shehi Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 38 minuta
3

14:11LushnjeStacioni Lushnje

15:14DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.