GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Fier, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30HimarëStacioni Himarë

09:00FierStacioni Fier

Hajdini Transport
?Lekë

12:30HimarëStacioni Himarë

15:00FierStacioni Fier

Hajdini Transport
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:10HimarëStacioni Himarë

11:55VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Leksi OrPritja: 20 minuta
3

12:15VlorëStacioni Vlorë

12:54FierStacioni Fier

Leksi Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

12:30HimarëStacioni Himarë

14:15VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

14:30VlorëStacioni Vlorë

15:09FierStacioni Fier

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
1

12:30HimarëStacioni Himarë

14:15VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 15 minuta
3

14:30VlorëStacioni Vlorë

15:09FierStacioni Fier

Arjani
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.