GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Krujë, Shqipëri Fier, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

15:00DurrësStacioni Durrës

London Eye
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 15 minuta
3

15:15DurrësStacioni Durrës

16:15FierStacioni Fier

Kompakt
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 250 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.