GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Krujë, Shqipëri Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:08Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

16:37TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 23 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

16:11Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

16:40TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 20 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
1

16:15Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

16:44TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 16 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.