GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Fushë Krujë, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:20Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

17:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

13:20Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 20
1

16:48Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

17:17TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 43 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
Çmimi total: 15
1

16:55Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

17:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 35 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

17:15Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

17:44TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 16 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.