GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00PodgoricëStacioni Podgoricë

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€

18:00PodgoricëStacioni Podgoricë

00:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PodgoricëStacioni Podgoricë

15:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 20 minuta
3

15:35PrizrenStacioni Prizren

17:32PrishtinëStacioni Prishtinë

Jeta
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PodgoricëStacioni Podgoricë

13:30TiranëStacioni Tiranë

Old Town Travel
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 30 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 15
1

16:00PodgoricëStacioni Podgoricë

19:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
25€
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 30 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

01:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 40
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.