GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Patras, Greqi Fier, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00Athinë

21:30PatrasStacioni Patras

04:20FierStacioni Fier

04:50Vlorë

Ruci Tours
?€

21:00Athinë

23:30PatrasStacioni Patras

06:20FierStacioni Fier

06:50Vlorë

Ruci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:30PatrasStacioni Patras

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 40 minuta
3

05:30VlorëStacioni Vlorë

06:00FierStacioni Fier

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
1

23:30PatrasStacioni Patras

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 25 minuta
3

07:15VlorëStacioni Vlorë

07:54FierStacioni Fier

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 24 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.