GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Patras, Greqi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:30Vlorë

17:00FierStacioni Fier

23:50PatrasStacioni Patras

02:20Athinë

Ruci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:31FierStacioni Fier

15:10VlorëStacioni Vlorë

Alesio Vl 2011
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 1 orë, 20 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

23:50PatrasStacioni Patras

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 19 minuta
1

14:41FierStacioni Fier

15:20VlorëStacioni Vlorë

Çipini
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 1 orë, 10 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

23:50PatrasStacioni Patras

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 9 minuta
1

14:47FierStacioni Fier

15:26VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 1 orë, 4 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

23:50PatrasStacioni Patras

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 3 minuta
1

15:00FierStacioni Fier

15:39VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
150Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 51 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

23:50PatrasStacioni Patras

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 50 minuta
1

15:19FierStacioni Fier

15:58VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 32 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

23:50PatrasStacioni Patras

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 31 minuta
1

15:27FierStacioni Fier

16:06VlorëStacioni Vlorë

Irbra Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 24 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

23:50PatrasStacioni Patras

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 23 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.