GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Patras, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:35DurrësStacioni Durrës

15:58VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 32 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

23:50PatrasStacioni Patras

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 15 minuta
1

13:45DurrësStacioni Durrës

15:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 1 orë, 15 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

23:50PatrasStacioni Patras

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 5 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.