GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Korçë, Shqipëri Fier, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30KorçëStacioni Korçë

12:31FierStacioni Fier

Star Bus Korça
150Lekë

09:00KorçëStacioni Korçë

13:01FierStacioni Fier

13:40Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë

10:15KorçëStacioni Korçë

14:16FierStacioni Fier

Çuko
150Lekë

12:00KorçëStacioni Korçë

16:01FierStacioni Fier

Çuko
150Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:53KorçëStacioni Korçë

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:31FierStacioni Fier

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
1

07:53KorçëStacioni Korçë

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:31FierStacioni Fier

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
1

08:00KorçëStacioni Korçë

09:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 30 minuta
3

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:31FierStacioni Fier

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 31 minuta
1

08:00KorçëStacioni Korçë

09:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 30 minuta
3

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:31FierStacioni Fier

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 31 minuta
1

08:30KorçëStacioni Korçë

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

12:49FierStacioni Fier

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
1

08:30KorçëStacioni Korçë

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

12:49FierStacioni Fier

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
1

08:30KorçëStacioni Korçë

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

12:49FierStacioni Fier

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
1

08:30KorçëStacioni Korçë

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 18 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

12:49FierStacioni Fier

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
1

08:30KorçëStacioni Korçë

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 30 minuta
3

12:20LushnjeStacioni Lushnje

13:01FierStacioni Fier

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 31 minuta
1

08:30KorçëStacioni Korçë

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 46 minuta
3

12:36LushnjeStacioni Lushnje

13:17FierStacioni Fier

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 47 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.