GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00HimarëStacioni Himarë

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
1000Lekë

12:30HimarëStacioni Himarë

17:30TiranëStacioni Tiranë

Olgeno Travel & Tours
12€

15:00HimarëStacioni Himarë

20:00TiranëStacioni Tiranë

Olgeno Travel & Tours
12€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:10HimarëStacioni Himarë

11:55VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 18 minuta
3

12:13VlorëStacioni Vlorë

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

14:53DurrësStacioni Durrës

15:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

15:15TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
1

12:30HimarëStacioni Himarë

14:15VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

14:30VlorëStacioni Vlorë

17:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta
1

13:00HimarëStacioni Himarë

15:00VlorëStacioni Vlorë

Boraku
12€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

15:30VlorëStacioni Vlorë

18:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta
Çmimi total: 12
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.