GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dhërmi, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00Himarë

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

14:53DurrësStacioni Durrës

15:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

14:57DurrësStacioni Durrës

15:32TiranëStacioni Tiranë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 8 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 23 minuta
3

14:59DurrësStacioni Durrës

15:25TiranëStacioni Tiranë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 24 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

15:35TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 24 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

15:38TiranëStacioni Tiranë

Riki Trans
50Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
Çmimi total: 50 Lekë
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 33 minuta
3

15:09DurrësStacioni Durrës

16:10TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 46 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Shehi TransPritja: 35 minuta
3

15:11DurrësStacioni Durrës

15:46TiranëStacioni Tiranë

Shehi Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 38 minuta
3

15:14DurrësStacioni Durrës

15:49TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

15:15TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

15:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.