GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

21:00ShkupStacioni Shkup

03:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
20€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:10ShkupStacioni Shkup

21:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Motoja
8.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 55 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

20:20ShkupStacioni Shkup

21:01TetovëStacioni Tetovë

Eko Turs
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 59 minuta
3

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

20:32ShkupStacioni Shkup

21:13TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 47 minuta
3

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

20:32ShkupStacioni Shkup

21:13TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 47 minuta
3

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

21:00ShkupStacioni Shkup

21:41TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 19 minuta
3

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.