GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

00:00TiranëStacioni Tiranë

Kei-Reisen
15€

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:20RinasStacioni Rinas

Arditi Tours
15€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 40 minuta
3

15:00RinasStacioni Rinas

15:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 4
1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:45PrizrenStacioni Prizren

Erlines
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 45 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

16:10TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:05PrizrenStacioni Prizren

Sharri
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 25 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

16:10TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

13:05PrishtinëStacioni Prishtinë

14:50PrizrenStacioni Prizren

Didi
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 40 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:15PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 15 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
1

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:15PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 20 minuta
3

16:35PrizrenStacioni Prizren

18:40TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
5€
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 15 minuta
3

16:35PrizrenStacioni Prizren

18:40TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 20
1

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20PrizrenStacioni Prizren

Tosa
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 15 minuta
3

16:35PrizrenStacioni Prizren

18:40TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 45 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

20:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:05PrizrenStacioni Prizren

Dardi
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 25 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

20:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.