GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:30TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.