GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:55ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:56ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
8.5€

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:56ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
8.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:35FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
1.5€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 12 minuta
3

15:46FerizajStacioni Ferizaj

16:56ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Çmimi total: 6.5
1

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 11 minuta
3

18:46FerizajStacioni Ferizaj

19:56ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 6.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.