GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00StrugëStacioni Strugë

21:50ShkupStacioni Shkup

22:22Kumanovë

Edi Tours
?den

19:15StrugëStacioni Strugë

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
330den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00StrugëStacioni Strugë

21:09TetovëStacioni Tetovë

Edi Tours
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 15 minuta
3

21:24TetovëStacioni Tetovë

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.