GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Munich, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

23:40StrugëStacioni Strugë

02:40TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 2 orë, 20 minuta
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

04:59MunichStacioni Munich

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 19 minuta
Çmimi total: 105
1

23:40StrugëStacioni Strugë

02:40TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Osumi TravelPritja: 4 orë, 20 minuta
3

07:00TiranëStacioni Tiranë

06:59MunichStacioni Munich

Osumi Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~31 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.