GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 45 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

14:00SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~10 orë
Çmimi total: 15.5
1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 1 orë
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 15 minuta
Çmimi total: 30.5
1

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 1 orë
3

22:00TiranëStacioni Tiranë

02:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 15 minuta
Çmimi total: 30.5
1

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 1 orë
3

22:00TiranëStacioni Tiranë

02:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 15 minuta
Çmimi total: 30.5
1

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:20PejëStacioni Pejë

Miroci
5€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 1 orë, 40 minuta
3

23:00PejëStacioni Pejë

08:00SarandëStacioni Sarandë

Kushtrimi Nm
25€
Kohëzgjatja totale:~12 orë
Çmimi total: 30
1

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40PejëStacioni Pejë

Deli Abazi
5€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 1 orë, 20 minuta
3

23:00PejëStacioni Pejë

08:00SarandëStacioni Sarandë

Kushtrimi Nm
25€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 40 minuta
Çmimi total: 30

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.