GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Himarë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30FierStacioni Fier

14:00HimarëStacioni Himarë

Hajdini Transport
?Lekë

13:00Tiranë

15:19FierStacioni Fier

16:58HimarëStacioni Himarë

Riviera Tours
?Lekë

16:30FierStacioni Fier

19:00HimarëStacioni Himarë

Hajdini Transport
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00FierStacioni Fier

15:39VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
150Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 19 minuta
3

15:58VlorëStacioni Vlorë

16:58HimarëStacioni Himarë

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.