GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Himarë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00PejëStacioni Pejë

09:30TiranëStacioni Tiranë

Meti Comerc
15€
2
Ndërrim në: Olgeno Travel & ToursPritja: 1 orë
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

15:30HimarëStacioni Himarë

Olgeno Travel & Tours
12€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 30 minuta
Çmimi total: 27
1

06:00PejëStacioni Pejë

12:00DurrësStacioni Durrës

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 1 orë, 35 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:58HimarëStacioni Himarë

Riviera Tours
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

23:00PejëStacioni Pejë

08:00SarandëStacioni Sarandë

Kushtrimi Nm
25€
2
Ndërrim në: Transbus SarandaPritja: 1 orë
3

09:00SarandëStacioni Sarandë

10:30HimarëStacioni Himarë

Transbus Saranda
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.