GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00HimarëStacioni Himarë

17:45VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 1 orë, 15 minuta
3

19:00VlorëStacioni Vlorë

02:00PejëStacioni Pejë

Kushtrimi Nm
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.