GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:00DurrësStacioni Durrës

Miroci
10€

06:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:00DurrësStacioni Durrës

Meti Komerc
15€

06:40GjakovëStacioni Gjakovë

12:00DurrësStacioni Durrës

Gashi Travel
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00GjakovëStacioni Gjakovë

09:30TiranëStacioni Tiranë

Meti Komerc
15€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

09:50TiranëStacioni Tiranë

10:19DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
1

06:40GjakovëStacioni Gjakovë

10:30TiranëStacioni Tiranë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 15 minuta
3

10:45TiranëStacioni Tiranë

11:20DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 30 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:38DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.