GjirafaTravel

Tirana në Gjirokastër me autobus - Rezervoni biletë online nga Tiranë, Shqipëri Gjirokastër, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:30TiranëStacioni Tiranë

22:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€

20:30TiranëStacioni Tiranë

00:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:45TiranëStacioni Tiranë

20:23DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 42 minuta
3

21:05DurrësStacioni Durrës

00:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
1

20:00TiranëStacioni Tiranë

20:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 27 minuta
3

21:05DurrësStacioni Durrës

00:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.