GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 25 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

14:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 16
1

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 20 minuta
3

11:00DurrësStacioni Durrës

14:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 6
1

11:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

11:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 25 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 16
1

12:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

12:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 25 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 16
1

14:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

14:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 25 minuta
3

15:05DurrësStacioni Durrës

18:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.