GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00ShkodërStacioni Shkodër

13:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 35 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 12
1

13:20ShkodërStacioni Shkodër

16:40VlorëStacioni Vlorë

Gea Shpk
1000Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 20 minuta
3

17:00VlorëStacioni Vlorë

18:45GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

16:00ShkodërStacioni Shkodër

17:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 35 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

22:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 12
1

16:12ShkodërStacioni Shkodër

17:56TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 34 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

22:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
Çmimi total: 12
1

17:47ShkodërStacioni Shkodër

19:33TiranëStacioni Tiranë

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 57 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

00:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 13 minuta
Çmimi total: 12

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.